репетитор польської мови онлайнВалентина К

Викладач польської мови PROFI

Спеціалізація: загальна польська мова.

Досвід роботи: 4 роки, з яких в Zoom – 6 місяців.


Освіта

  • ХНПУ ім. Г.С.Сковороди, український мовно-літературний факультет. Філолог, вчитель української мови та літератури та польської мови і зарубіжної літератури.

Займаюся з дітьми, підлітками та дорослими. Можу проводити групові та індивідуальні заняття. 

Я в роботі використовую підручники польського видавництва, аудіо-файли та інші допоміжні матеріали, але це лише підґрунтя. 

Підготувала більше 10 українських абітурієнтів до вступу в польські ВУЗи. 

Головне – говоріння. Кожну тему вивчаємо і закріплюємо в діалозі і розповідях, через висловлення своєї думки. 


Mam na imię Valentina, jestem lingwistą, uczę języka polskiego online. Posiadam wyższe wykształcenie pedagogiczne. Studiowałam na Uniwersytecie Pedagogicznym w Charkowie. Szansa losu sprowadziła mnie na wydział języka polskiego. I nie żałuję o tym.

Po uzyskaniu dyplomu specjalisty rozpoczęłam uczyć języka polskiego w szkołach językowych Charkowa. To był świetny czas na zdobywanie doświadczenia i pogłębianie wiedzy. Teraz śmiało uczę zdalnie. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Potrafię prowadzić zajęcia grupowe i indywidualne. Śledzę polskich influencerów, aby być jak najbliżej żywej komunikacji na odległość.

Uważa się, że język polski jest bardzo podobny do ukraińskiego, ale kiedy zaczynasz go studiować, zdajesz sobie sprawę, że zanurzasz się w osobny świat. Jest pełen ciekawych form słownych, zwrotów i powiedzeń. Jest wyjątkowy.

W swojej pracy wykorzystuję podręczniki z polskich wydawnictw, pliki audio i inne materiały pomocnicze, ale to tylko podstawa. Najważniejsze jest mówienie. Każdy temat jest studiowany i utrwalany w dialogu i opowieściach, poprzez wyrażanie własnej opinii. Tak, są trudne punkty i wyjątki polskiej gramatyki, ale wspólnie przeanalizujemy każdy z nich i otworzymy drogę komunikacji z Polakami.

Uwielbiam, gdy jesteśmy z uczniami na tych samych falach, możemy po prostu rozmawiać lub żartować między ćwiczeniami. Od tego ​​zajęcia są żywe i napełnione emocjonalnie. Według mnie, to pomaga szybciej i skuteczniej opanować materiał, bo emocje są ważne.

Jeśli potrzebujesz nauczyć się języka polskiego, a moje przemyślenia na ten temat współbrzmią z Tobą, z przyjemnością zobaczę Cię na zajęciach.

Spotkamy się na zajęciach języka polskiego. Z góry dziękuję.


Заявка на навчання

Неправильне введення
Неправильне введення
Неверный ввод
Please let us know your message.
Неверный ввод
Будь ласка, повідомте нам свою адресу електронної пошти.
Неверный ввод
Неверный ввод
Неверный ввод

МИ ПРАЦЮЄМО

Наші менеджери на зв'язку

(за київським часом):

Пн-Пт: 11:00 - 20:00;

Сб: 11:00 - 17:00.

ХОЧУ НАВЧАТИСЯ!

Copyright © Онлайн-школа AlfaGrant 2015-2024